USA BRIDGE - ГАРАНТ ВАШОЇ УСПІШНОЇ ЕМІГРАЦІЇ

Допомога в отриманні робочої візи

Робоча віза для кваліфікованих фахівців.

Хто може отримати роботу в США?

Якщо Ви здобули диплом про вищу освіту, є досвід роботи за спеціальністю, а головне, можете підтвердити це документально, тоді Ви – претендент на продовження своєї кар’єри в США (з можливістю подальшої легалізації). Робочі візи бувають різної кваліфікації та видаються громадянам інших країн терміном від 4-х місяців до 3-х років з правом отримання посвідки на проживання (у разі позитивної рекомендації до міграційної служби США та підтвердження вашого кар’єрного зростання вашим роботодавцем/спонсором).

Консультація з Робочої візи

На консультації за допомогою нашого експерта Ви оціните свої шанси на схвалення робочої візи (EB1/EB2//EB3/Н1В/H2B/O1/J1). Ми визначимо реальні перспективи працевлаштування закордоном або набуття статусу постійного жителя на професійній основі. Все, що потрібно – це резюме та додаткова інформація щодо вашої кваліфікації. До того ж ви дізнаєтеся про всі можливості в плані кар’єрного зростання та можливості зміни роботодавців. Заповніть Анкету для консультації.

Оформлення договору з робочої візи

Якщо після персональної консультації з профорієнтації ви дійшли висновку, що робоча віза – це надійний шлях для продовження своєї кар’єри на території США, вам необхідно підписати договір з представниками Бостонської біржі праці / Job Exchange Inc. Після підписання цього контракту брокери нашої організації (протягом 90 днів) підберуть вашого майбутнього роботодавця (спонсора), який згодом надішле вам запрошення на роботу (дана віза дає вам та членам вашої сім’ї можливість для переїзду до США, отримання права на роботу, а також придбання всіх необхідних страховок та інших привілеїв від уряду нашого штату,які дають можливість почати повноцінне та перспективне життя у новій країні).

Допомога в адаптації у США

Щоб повністю освоїтися та адаптуватися в США, вам потрібна підтримка у всіх її сенсах (матеріальна, психологічна та побутова). З нами ви зможете гарантовано заощадити нерви, час та гроші протягом усього періоду адаптації. У правильному та своєчасному оформленні документів вам допоможуть наші брокери та адвокати, що допоможе вам легалізуватися та упорядкуватися за короткий проміжок часу та з мінімальними витратами. Також ми допоможемо вам у разі екстрених та непередбачених ситуацій на період дії контракту.

Вирішення інших питань

Перш, ніж зробити крок у нове життя в США на тривалий період, вам може знадобитися вирішення різних питань з нерухомістю, довіреностями, довідками та документами в Україні. Допомогти з цим можуть наші адвокати та ріелтори, які працюють у вас на батьківщині.